HAKKIMIZDA

TÖZ YAYINLARI 

Töz Yayınları, “okumak özgürleştirir” şiarıyla çıktığımız yolculukta yeni bir soluk olarak yayıncılık hayatına başladı.

Cehaletin ateşine inat, bilginin aydınlığına inanan bir kültür ve anlayışla; kundaklanan binlerce kitabımızın küllerinden yeniden doğduk.

Çok kısa sürede onlarca kitap yayınlayarak, bu yolculukta bize güvenen, dayanışma gösteren dostlarımıza karşı sorumluluğumuzu yerine getirebilme kararlılığını sunmuş olup, bu vesileyle kendilerine pratik olarak teşekkür etmek istedik.

Kolektif bir tarzda, alanında yetkin dostlarımızla birlikte bilimsel-akademik eserleri, klasikleşmiş edebi metinleri kitap haline getirerek okuyucularımızla buluşturuyoruz.

Yayınladığımız kitapların bir kısmı az adetli ve sipariş miktarına göre basıldığı için birim üretim maliyetlerimiz çoklu/ofset üretim maliyetlerine oranla daha yüksek olmaktadır. Bu duruma bir de dağıtıcı-son satıcı indirimi eklendiğinde maalesef kitap satış fiyatlarımız istemimiz dışında yüksek olabiliyor.

Okurlarımızın bu anlamda mağduriyetlerini en aza indirebilmek için yayınlarımızı sitemiz üzerinden sipariş verdiğiniz taktirde %45 indirimli olarak sizlere ulaştırabiliyoruz.

Okumak, aydınlanmak, özgürleşmek adına bir nebze de olsa katkı sunabiliyorsak ne mutlu bizlere.

Sevgilerimizle…